PANDEMİ SÜRECİNDE ESNAF VE SANATKÂRLARIMIZA DESTEK OLAN KAYMAKAMLARIMIZA VE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

15 Ocak 2021

          Ticaret İl Müdürümüz Ali YILDIRIM 13.01.2021 tarihinde Giresun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ali KARA, Bulancak Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Asım KARABAŞ ile Bulancak Belediye Başkanı Sayın Recep YAKAR ve Bulancak Kaymakamı Sayın Ali İkram TUNA’yı makamında ziyaret ederek pandemi sürecinde esnaf ve sanatkârlarımızın yaşadıkları sorunlar istişare edilerek, çözüm önerileri görüşüldü.


         
           Akabinde 14.01.2021 tarihinde Ticaret İl Müdürümüz Ali YILDIRIM, Giresun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ali KARA, Keşap Şoförler Odası Başkanı Necdet KASAP, Keşap Esnaf Odaları Başkan V. Bekir GÜRE ile Keşap Belediye Başkanı Sayın Mehmet EMÜR’ü ve Yağlıdere Kaymakamı Sayın Yusuf AKIN’ı makamında ziyaret ederek pandemi sürecinde esnaf ve sanatkârlarımızın yaşadıkları sorunlar istişare edilerek çözüm önerileri görüşüldü.
          Ayrıca Ticaret İl Müdürümüz Ali YILDIRIM ilçe kaymakamlarına ve belediye başkanlarına pandemi sürecinde esnaflarımıza verdikleri destekler için teşekkür etti.