18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ZİYARETLERİ

18 Mart 2021

     İl Müdürümüz Ali YILDIRIM, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü vesilesiyle, "Kontrollü Sosyal Hayat" koşulları dikkate alarak, Devletin bekası, ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğünün korunması, toplumun huzuru, birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ailelerine, ziyarette bulundu.
     İlk olarak, 17.06.2005 tarihinde Çukurca/Hakkari’de mayın infilakı sonucu şehit düşen Adnan BAHAT’ın anne-babası Emine - Mehmet BAHAT’a; ardından da, 13.04.1996 tarihinde Kuzey Irak’ta meydana gelen çatışmada şehit düşen Necmettin ATİK’in anne-babası Gülhanım - Necaattin ATİK’e yapılan moral ve destek ziyaretlerinde, aile fertlerinin hatırları sorularak üzüntüleri paylaşıldı. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin tüm imkânlarıyla, her zaman ve her konuda yanlarında olduğu vurgulandı.
     Bu vesile ile 18 Mart Şehitler Günü'nde bu toprakları bize mukaddes bir vatan olarak emanet eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anıyoruz. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyor, gazilerimize Rabbimiz'den sağlık, sıhhat ve afiyet diliyoruz.